Слух відіграє надзвичайно важливу роль у житті людини. Втрата слуху, навіть часткова, створює бар’єр між людиною і суспільством, ускладнює оволодіння знаннями і спеціальністю, обмежує трудову і суспільну діяльність.

 

 

Яким чином лікар може легко діагностувати різні хвороби вуха, а також виявити початок втрати слуху? За допомогою сучасному методу дослідження - аудіометрії.

Аудіометрія. Що це таке?

Аудіометрія - в медицині (оториноларингологія) один із методів дослідження гостроти слуху, тобто визначення найменшої сили звуку, при якій він сприймається людиною.

 

 

Хто проводить перевірку?

Процедура проводиться висококваліфікованим фахівцем на сучасному обладнанні.

Якою є мета слухового дослідження?

За допомогою такого заміру можна досліджувати як повітряну, так і кісткову провідність. Після проведення процедури фахівець отримує результати у вигляді аудіограми. По ній отоларинголог може з легкістю діагностувати різні хвороби вуха. Слід також зазначити, що регулярне і своєчасне дослідження дозволяє стовідсотково виявити початок втрати слуху.

Результати аудіометрії використовують також для слухопротезування, зокрема для підбору та налаштування слухових апаратів.

 

 

Якими є показання для обстеження?

Як правило, таке обстеження призначається тим людям, які постійно скаржаться на поганий слух, а також пацієнтам, у яких спостерігається:

- біль у вухах, що має різний характер та інтенсивність;

- виділення з вуха - оторея;

- зниження слуху або глухота;

- шум у вухах (свист, гул, пульсація);

- запаморочення та порушення рівноваги тіла;

- нудота, блювання тощо.

 

В лікувально-діагностичному центрі "Медекс Плюс" висококваліфіковані фахівці за допомогою сучасного обладнання допоможуть діагностувати будь-які захворювання вуха, діагностувати початок втрати слуху, назначити необхідне лікування.

В клініці "Медекс Плюс" проводять такі методи дослідження слухового аналізатора:

  • визначення рівня сприйняття шепітної та розмовної мови;
  • камертональні досліди (акуметрія);
  • тональна аудіометрія;
  • мовна аудіометрія;
  • надпорогова аудіометрія.

 

З турботою про Вас,

Лікувально-діагностичний центр "Медекс Плюс"

м. Івано-Франківськ, вулиця Військових Ветеранів, 10

тел.: 0342-71-15-60

(097) 660-71-17

(066) 237-55-22