ЗАПИСАТИСЬ НА ВАКЦИНАЦІЮ

 

В лікувально-діагностичному центрі "Медекс Плюс" проводиться вакцинація дітей від дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту, гепатиту В, гемофільної інфекції вакциною «Гексаксим».

 

 

ГЕКСАКСИМ – комбінована противірусна та протибактерійна вакцина від ДИФТЕРІЇ, КАШЛЮКУ, ПРАВЦЯ, ПОЛІОМІЄЛІТУ, ГЕПАТИТУ В, ГЕМОФІЛЬНОЇ ІНФЕКЦІЇ .

Містить дифтерійний та правцевий анатоксини, антигени збудника кашлюку, антигени 3 типів інактивованого поліовірусу, поверхневий антиген вірусу гепатиту В та капсулярний полісахарид гемофільної палички.

Призначена для первинної вакцинації та ревакцинації немовлят і дітей молодшого віку, з 6 тижнів до 24 місяців.

 

 

Первинна вакцинація складається з 3 доз вакцини по 0,5 мл. з інтервалом не менше 4 тижнів за однією з рекомендованих схем.

Після первинного курсу Гексаксиму необхідне проведення ревакцинації впродовж 2 року життя, не раніше ніж через 6 місяців після останньої дози.

Володіє високою імуногенністю – ефективність вакцини складає 96,7% після повного курсу первинної вакцинації та 98,5% після ревакцинації.

Добре переноситься, перелік протипоказів та ймовірних побічних дій – в стандартних межах стосовно аналогічних вакцин.

 

 

Можливе застосування одночасно з пневмококовими вакцинами, КПК, вакцинами від ротавірусів.

Вводиться внутрішньом’язево.

Випускається у вигляді суспензії в індивідуальному попередньо заповненому шприці з окремими голками або в одноразових монодозних флаконах по 0,5 мл.

Виробник: Санофі Пастер, ФРАНЦІЯ.

 

З турботою про Вас,

Лікувально-діагностичний центр "Медекс Плюс"

м. Івано-Франківськ, вулиця Військових Ветеранів, 10

тел.: 0342-71-15-60

(097) 660-71-17

(066) 237-55-22

ЗАПИСАТИСЬ НА ВАКЦИНАЦІЮ