Іноваційна система приготування мазків методом рідинної цитології  HUROPATH®SYSTEM компанії CelltraZone Co., Ltd (Південна Корея).  

Рідинна цитологія - сучасний і точний метод діагностики раку шийки матки, доброякісних утворень в цьому органі і ураження клітин шийки матки вірусом папіломи.

Суть методу зводиться до взяття верхнього шару клітин шийки матки за допомогою спеціальної щіточки і подальшого перемішування їх у спеціальному розчині, який фіксує матеріал, не даючи йому руйнуватися. Унікальна особливість приладу - використання фільтрації, за допомогою якої препарат очищається від слизу і забруднень. Дана система надає можливість регулювати товщину шару клітин на склі.

Цей спосіб дозволяє виявляти клітини, уражені вірусом папіломи не тільки в шийці матки, де даний вірус може становити найбільшу небезпеку, викликаючи рак, але і в будь-який інший частини цього органу. Таким чином, точність аналізу зростає в рази. А разом з нею зростає і ймовірність того, що рак буде виявлений на ранніх стадіях.

 

Мета аналізу - виявлення мутованих під дією вірусу клітин, а також білків, характерних для ракової пухлини. Отриманий матеріал можна використовувати і для виявлення самого папіломавірусу.

Розшифровкою аналізу займаються тільки фахівці в лабораторії. Сама пацієнтка просто не має доступу до матеріалів аналізу. Зазвичай на розшифровку йде кілька днів. Пацієнтка дізнається результати під час наступного відвідування лікаря, дату якого він сам їй призначає.

Даний вид аналізу «заточений» під діагностику раку шийки матки, але крім нього допомагає виявити папіломавірус на ранніх стадіях, коли про рак говорити ще рано, а так само доброякісні пухлини шийки матки, як викликані папіломавірусом, так і виникли з інших причин.

Це дозволяє запобігти розвитку онкологічних захворювань шийки матки в подальшому.

До переваг методу відносяться гарна якість матеріалу для аналізу. У контейнер з розчином можуть потрапити всі 100% зібраних клітин, тому навіть при мізерно малій кількості ракових клітин вони будуть виявлені.

 Крім того:

  • Матеріал краще фіксується і довше зберігається, ніж при використанні інших методик, не руйнуючись під дією різних факторів. Це дозволяє транспортувати матеріал в лабораторію, якщо вона знаходиться далеко від лікарні.
  • Препарат швидко виготовляється, що зменшує час на аналіз.
  • З одного мазка можна зробити препарати для аналізів декількох видів, в тому числі ПЛР.

 

Підготовка до аналізу:

  • протягом 3-4 днів до аналізу не займатися сексом;
  • не застосовувати ніяких вагінальних препаратів, спринцівок мінімум дві доби;
  • не мочитися дві години до проведення забору на аналіз;
  • найкраще здати аналіз незабаром після менструації, на 5 -й день циклу.

 

Дорогі жінки! Стежте за тим, щоб імунітет не слабшав: ведіть здоровий спосіб життя, уникайте стресів, більше рухайтеся, харчуйтесь продуктами, які багаті вітамінами і корисними для імунної систем.

Починаючи з 30-35 років потрібно намагатися регулярно здавати аналізи за методом рідинної цитології (бажано) або інші аналізи, які дозволять виявити на ранніх стадіях рак шийки матки.

 

Лікувально-діагностичний центр «Медекс Плюс»

вулиця Військових Ветеранів, 10

тел.: 0342-71-15-60, (097) 660-71-17, (066) 237-55-22