ЗАПИСАТИСЬ НА ВАКЦИНАЦІЮ

 

В лікувально-діагностичному центрі "Медекс Плюс" проводиться вакцинація дітей та дорослих від гепатиту А вакциною "Хаврикс".

 

Хаврикс 1440 ® (GlaxoSmithKline Biologicals S.A., Бельгія) - це інактивована вакцина для профілактики гепатиту А у осіб, старших 16 років.

У дітей старше 1-го року і до 16 років застосовується вакцина Хаврикс 720 ®.

Гепатит А - «хвороба брудних рук» - це гостре інфекційне захворювання, що викликається вірусом гепатиту А, що вражає печінку. Зазвичай вірус передається від людини до людини через воду, їжу і при безпосередньому контакті. У регіонах з низькими санітарними стандартами життя пік захворюваності припадає на ранній дитячий і дошкільний вік, хворіють всі діти зазвичай в легкій формі, набуваючи імунітет на все життя. У містах захворюваність зсувається на підлітків і дорослих, у яких гепатит А тече важче, нерідко з рецидивами протягом багатьох місяців.

Хаврикс 720/1440 ® є стерильною суспензію (спеціальний розчин) інактивованих віріонів гепатит А штаму HM175 вирощених на диплоїдних клітинах людини MRC5.

Показання до застосування.

  • профілактика гепатиту А у дітей з 1-го року до 16 років - Хаврикс 720 ®
  • профілактика гепатиту А у осіб від 16 років дорослих - Хаврикс 1440 ®.

 

Курс вакцинації.

Курс первинної вакцинації складається з 1 дози вакцини і ревакцинації. Схема імунізації: перше введення і ревакцинація через 6-12 місяців будуть відповідати оптимальними термінами введення вакцини Хаврикс 720/1440 ®. Максимальний термін між першим введенням і ревакцинацією може досягати 60 місяців (5 років), але краще дотримуватися оптимальних строків в 6-12 місяців. Застосування вакцини не має чіткої прив'язки до віку. Важливо дотримуватися термінів вакцинації. Якщо вакцинація розпочата до 16 років вакциною Хаврикс 720®, а термін ревакцинації припадає на вік старше 16 років, то буде застосовуватися вакцина Хаврикс 1440 ®.

 

Згідно з календарем щеплень за епідпоказаннями вакцинації проти гепатиту А підлягають наступні групи громадян:

1. Особи, схильні до професійного ризику зараження (лікарі, персонал по догляду за хворими, працівники сфери обслуговування населення, зайняті на підприємствах харчової промисловості, а також обслуговуючі водопровідні та каналізаційні споруди, обладнання та мережі).

2. Особи, які виїжджають в неблагополучні регіони і країни, де реєструється спалахової захворюваність на гепатит А.

3. Контактні у вогнищах гепатиту А.

Застосування препарату Хаврикс 720/1440 ® спільно з іншими вакцинами.

Вакцину Хаврикс 720/1440 ® можна вводити одночасно з усіма препаратами з календаря профілактичних щеплень в один день, в різні ділянки тіла, за винятком вакцини БЦЖ.

Застосування вакцини Хаврикс 720/1440 ® спільно з іншими щепленнями не впливає на їх імуногенність (здатність вироблення імунітету). Переносимість вакцин не погіршується, кількість побічних реакцій не зростає.

Введення декількох вакцин в один день не є надмірним навантаженням на імунітет.

 

Побічні реакції.

Вакцинація Хаврикс 720/1440 ® зазвичай переноситься добре.

Реакції на вакцину Хаврикс 720/1440 ® рідкісні і зазвичай протікають дуже легко. Вони діляться на місцеві і загальні.

Місцеві реакції: у перші 48 годин після введення вакцини можливі: набряк, припухлість, короткочасна біль у місці введення, почервоніння в місці введення вакцини.

Системні реакції: зазвичай розвиваються в перші 48 годин після введення вакцини. Їх тривалість не перевищувала 24 годин. Можуть проявитися у вигляді лихоманки, слабкості, млявості, загального нездужання. Рідко виникає нудота, головний біль і алергічні реакції.

Протипоказання до застосування - аллергія до активного компоненту.

 

З турботою про Вас,
Лікувально-діагностичний центр "Медекс Плюс"
м. Івано-Франківськ, вулиця Військових Ветеранів, 10тел.:

0342-71-15-60
(097) 660-71-17
(066) 237-55-22

 

ЗАПИСАТИСЬ НА ВАКЦИНАЦІЮ