РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ

РЕЗУЛЬТАТИ АНАЛІЗІВ ДО 01.04.2018

 

Завідувач лабораторії

Неля УДОД

 

Лабораторія - досвід і успіх! Клінічна лабораторна діагностика займає важливе місці в лікувально-діагно­стичному процесі.

Важко сьогодні уявити лікаря, який в постановці діагнозу і призначенні лікування пок­ладається лише на дані огляду, скарги пацієнта та інтуіцію. Захворювання, відомі людству ще з минулого століття, сьогодні перебігіють інакше на фоні зниженого імунітету, багаторазового прийому антибіотиків, впливу несприятливих екологічних факторів.

 

 

Тому в даний час лікарю складно обійтися без додаткових методів дослідення, щоб встановити точний діагноз.

 

 

Така висока потреба в лабораторній діагностиці спонукає ЇЇ швидкий розвиток в усьому світі. Це поява нових технологій і надточних високопродуктивних аналізаторів.

Лабораторія "Медекс Плюс" за 17 років своєї роботи стрімко розвивалася, як і вся лабораторна справа в Україні, і сьогодні по спектру і якості лабора­торних досліджень не поступається європейським лабораторіям.

Аналізатори COBAS е411, clll Roche diagnostics - обладнання вищого гатунку у світі по визначенню гормонів, онкологічних і кардіологічних маркерів, маркерів перебігу вагітності і розвитку плоду, маркерів цукрового діабету тощо - дозволяють швидко, до 1 години визначити широкий спектр цих показників.

 

 

Також застосовується метод МАСТ-пане-лей в діагностиці алергії, розроблений компанією Hitachi і є визнаний в усьому світі "золотим стандартом". Лікарські препарати від алергії лише тимчасово знімають зовнішні прояви захворю­вання і не усувають ЇЇ причину. Визначення алергену - це шлях до початку специфічного лікування  нап­равленого на виведення його з організму.

Лабораторія "Медекс Плюс" використовує в роботі тільки зареєстро­вані реагенти із наявним сертифікатом якості, проводить щоденно контроль якості своїх досліджень, нав­чання лікарів на курсах вдосконалення, постійно працює над впровадженням нових технологій та розвит­ку лабораторної справи.

 

 

Клініко-діагностична лабораторія Медекс Плюс проводить:

  • визначення рівня гормонів щитовидної і паращитовидної залози, репродуктивної системи;
  • визначення маркерів злоякісних пухлин;
  • молекулярна діагностика (метод ДНК) вірусних і бактеріальних інфекцій;
  • обстеження вагітних на групу TORCH-інфекцій, скринінг нормального розвитку плоду і перебігу вагітності;
  • сучасна діагностика алергії: метод маст-панелей Hitachi - "золотий стандарт" алергодіагностики;
  • комплексне обстеження хворих на серцево-судинну патологію;
  • загальноклінічні дослідження;
  • біохімічні дослідження крові;
  • комплексне обстеження хворих на діабет.

 

 

"Медекс Плюс" для всієї родини.

Ми турбуємось про Вас і Ваше здоров'я!

ОНЛАЙН ЗАПИС НА ПРИЙОМ